Publikováno:
Poslední modifikace:
me
Já doma

O mě

  • Jméno: Josef Leo
  • Přímení: Bureš
  • Věk: 42
  • Pohlaví: muž
  • Adresa:

Představení

Ahoj, jmenuji se Josef Leo Bureš, ale většina mých přátel mě zná pod jménem Leo (to jest lev).

Bojová umění

V dětství mě učarovala bojová umění (snad po shlédnutí seriálu (filmu) mstitel s píšťalou), ale mým idolem v bojových uměních je Bruce Lee (zakladatel jeet kune da).

Zbraně

Mám rád sečné zbraně, zejména pak meče obzvláště katany. Střelné zbraně moc v lásce nemám, vyjímku tvoří luk, protože považuji lukostřelbu za ušlechtilý sport.

Na druhé straně mě vúbec nezajímají společenské sporty jako je na příklad kopaná nebo hokej. Trochu mě tyto sporty připomínají gladiatorské zápasy ve starém Římě, rozdíl je akorát v tom, že fotbalisté vyměnili gladius za míč. Zústal jen stadion a šílený dav.

Ostatně, kdyby záleželo na mě vyzbrojil bych všechny armády světa právě měči, luky a štíty, popřípadě nějakým kopím. Proč? Prostě s toho dúvodu, že zastřelit někoho na vzdálenost, na kterou mu nevidíme do tváře, považuji za zbabělost.

Hudba

Líbí se mi jakákoliv hudba, kromě tradiční evropské dechovky (to ale neznamenená, že by se mi nelíbila dechovka vúbec třeba tradiční indická dechovka se mi líbí).

Android

K programování pro platformu Android mě přivedla náhoda. Respektive čínský smartfon s Androidem. Nyní se nacházím ve stadiu učení, pokusú a omylú.

Věda

Od mládí jsem tíhnul k vědě, především k fyzice a chemii.


Poznatek

  • Nehody, velké i malé nezdary jsou prvkem pro lepší poznání.