Published:
Last modification:
me
Me at home

About me

Hi, my name is Josef Leo Bureš, but the majority of my friends is calling me Leo (it means lion).

In my childhood I was bewitched by martial Arts (perhaps after to have been seeing the serial story "the avenger with a whistle"), but my idol in martial Arts was Bruce Lee (founder of jeet kune do).

I like cutting arms, especially swords particularly katanas. I don't like shooting weapons(like guns) except bows because I mean archery is noble-minded sport.

I'm not interested in sociable sports as for example footbal(soccer) or hokey. Trochu mě tyto sporty připomínají gladiatorské zápasy ve starém Římě, rozdíl je akorát v tom, že fotbalisté vyměnili gladius za míč. Zústal jen stadion a šílený dav.

Ostatně, kdyby záleželo na mě vyzbrojil bych všechny armády světa právě měči, luky a štíty, popřípadě nějakým kopím. Proč? Prostě s toho dúvodu, že zastřelit někoho na vzdálenost, na kterou mu nevidíme do tváře, považuji za zbabělost.

Líbí se mi jakákoliv hudba, kromě tradiční evropské dechovky (to ale neznamenená, že by se mi nelíbila dechovka vúbec třeba tradiční indická dechovka se mi líbí).

K programování pro platformu Android mě přivedla náhoda. Respektive čínský smartfon s Androidem. Nyní se nacházím ve stadiu učení, pokusú a omylú.


Poznatek


reklama-publicity